LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!


Pilt servani

 

"Pilt servani" puhul trükitakse sisustuspilt esmalt kvaliteetsele fotopaberile ning seejärel kinnitatakse 5mm või 10mm paksusele alusplaadile (KAPA). Kapa on kerge, kuid tugev ja vastupidav materjal, arendatud välja just selliste toodete jaoks. Paigutamine kapale annab seinapildile esindusliku välimuse ja võimaldab selle mugava paigutamise seinale.

 

Pilt servani näidis

 

Sisustuspilt trükitakse spetsiaalsele fotopaberile, kasutades Epsoni kõrgekvaliteetset printerit. Selle äärmiselt lai värviulatus on saavutatud trükitehnoloogiaga, mis kasutab 11 erinevat värvi tavapärase 4 asemel. Seinapilt ulatub täpselt Kapa plaadi servani ning ei jätku külgedel. Kapa küljed on valged, kuid eritellimusena on võimalik pilt ka teist värvi Kapale paigutada (näiteks mustale). Suuremate mõõtmete puhul (soovitatavalt al. 80cm) kasutame tugevdatud Kapa plaati, mille küljed on hallid.

Sisustuspildiga on kaasas spetsiaalsed konksud, mille abil on võimalik pilt kiirelt ja mugavalt seinale kinnitada.


Pilt üle serva


"Pilt üle serva" puhul trükitakse sisustuspilt esmalt kvaliteetsele fotopaberile, mille järel kinnitatakse see 10mm paksusele KAPA plaadile ning pilt jätkub plaadi külgedel. See annab seinapildidle ruumilisuse ja sügavuse. Tugev Kapa kaitseb seinapilti ka lihtsamate kahjustuste eest. Pildiga on kaasas spetsiaalsed konksud, mille abil on võimalik seinapilt kiirelt ja mugavalt seinale kinnitada.

 


KAPA konksud

 

Raamimine

 

Pakume piltide raamimiseks Nielseni ja mitmete teiste kvaliteetsete tootjate alumiiniumraame. Raame on hetkel võimalik valida "pilt servani" toote puhul. "Pilt üle serva" ja "pilt lõuendil" toodete puhul jätkub pilt ka toote servadel ning neile raamimise võimalust hetkel ei pakuta. Samas on kliendil võimalik pilt pärast selle kättesaamist alati soovi korral ise raamida.

 

Raamivalikus on hetkel hõbedane, must ja valge alumiiniumraam.

 

Hõbedane raam

Hõbedane raam

 

Must raam

Must raam

 

Valge raam

Valge raam

2024 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214