LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!


TEHNOLOOGIA


Trükkimiseks kasutame esmaklassilise kvaliteediga laiaformaadilist Epsoni professionaaltrükimasinat. See on mõeldud just profifotode ja kunstireprode trükiks ning võimaldab parimat turul saadaolevat trükikvaliteeti, maksimaalse eraldusvõimega kuni 2880x1440dpi. Harukordselt lai värvipalett saavutatakse trükkimisega läbi 11 erineva UltraChromeTM HDR tindi, mille tulemus vastab ka kõige nõudlikematele ootustele. UltraChromeTM HDR tindid tagavad parima pildikvaliteedi ja vastupidavuse kuni 200 aastaks* (testitud Wilhelm Imaging Research'i poolt, lisateave veebilehelt www.wilhelm-research.com/epson)
Epson

 

Tulenevalt trükimasina võimalustest ja kasutatavate alusmaterjalide mõõtmetest, pakume hetkel võimalust trükkida kuni 3000mm laiuseid ja 1100mm kõrguseid fotosid ning kunstireprosid. Soovi korral on aga võimalik trükkida ka märkimisväärselt laiemaid pilte, kuid neid pole võimalik paigutada tavapärastele alusmaterjalidele.

2022 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214