LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

 

Piltide tellimine


Piltide tellimise protsess on väga lihtne. Esmalt tuleks valida kas meie poolt pakutud galeriist sobiv pilt või lisada läbi "Oma pildi" mooduli  sobiv pilt. Seejärel täpsustada soovitud pildi juures detailid, millisena soovite toodet saada. Vastavalt sisestatud parameetritele (näiteks pildi suurus, soovitud materjalid, raamimine jms), kujuneb ka pildi hind. NB! Hinda näete pärast pildi üles laadimist ning materjalide ja mõõtude valikut!

 

Fotograafide piltide puhul näeb hinda valitud foto all.

 

"Pilt alumiiniumplaadil", "pilt klaasil" ning "fototapeetide ja- kleebiste" hinnad määratakse individuaalsel päringul e-maili aadressil: info (ätt) sisustuspilt.ee

 

 

 

Tellimuse täitmine


Pärast tellimuse kinnitamist on teil võimalik jälgida oma tellimuse staatust selleks loodud mooduli abil, mis paikneb pealehel vasakpoolse menüü alaosas. Sisestades enda tellimuse numbri, saate vastuse oma tellimuse staatusest.

Tellimus läheb töösse pärast selle eest tasumist ning kliendil on igal ajal võimalik saada selle staatuse kohta täiendavat informatsiooni. Pangalingi vahendusel tasutud tellimused saavad automaatselt ka staatuse "töös". Moodul annab informatsiooni, kas tellimus on valmis, transpordiootel või juba transportimisel.

Kui tellimuse eest ei ole tasutud hiljemalt 3 päeva jooksul peale selle esitamist, tühistatakse tellimus automaatselt.

Tellimuse keskmiseks täitmisajaks on 3-5 tööpäeva, erandjuhtudel (näiteks pühade perioodil) võib tellimuse täitmine ja kliendini toimetamine tavapärasest mõned päevad rohkem aega võtta, millega palume võimaluse korral tellimust tehes ka arvestada.

Samuti võtavad tavapärasest mõned päevad kauem aega tellimused, mille puhul on soovitud erinevaid järeltöötlusi. Näiteks on võimalik lamineerimist alustada mitte varem kui ühe ööpaeva möödumisel trükist ning mõnevõrra võib tellimuse täitmisele aega lisada ka näiteks raamimine.

 

 

"Pilt alumiiniumplaadil", "pilt klaasil" ning "fototapeetide ja- kleebiste" puhul toimub tellimuse täitmine ajaliselt kauem, selle kohta saab täpsemat infot meie e-maili teel: info (ätt) sisustuspilt.ee

2024 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214