LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!


Fotokleebis

 

Kui oled tüdinenud oma tuhmidest seintest või mööbliesemetest, siis siinkohal aitab fotokleebis, mis kinnitub tugevalt sinu valitud pinnale ning tagab pinnale pikaajalise kaitse ning isikupärase välimuse. Samuti annab kleebis võimaluse uuendada ajajooskul armsaks saanud mööbliesemete pinda, pole alati vaja osta uut sisustust, tee parem vana uueks ja omanäoliseks!

 

 

Kleebise iseloom:

Fotokleebiseid on võimalik paigutada nii seinale kui ka mööblile. Pind, millele kleebis paigaltatakse eeldab eelnevalt töötlust, et see oleks kuiv ja sile. Kleebised sobivad näiteks külmkapile, lükandustele, garderoobi-, vahe- ja toaseintele.

 

 

Kasutame fotokleebiste valmistamisel parimat turulolevat trükikvaliteeti. Seega ei ole teil vaja muretseda, et kleebis teie seinal või mööblil jääks kehva kvaliteediga.

 

Fotokleebis on oma omadustelt tugev ja õhuke, maksimaalne printimise laius on 133cm. Et kleebis oleks kulumis-ja kriipimiskindel pakume kleebisele lamineerimist. Valikus on matt või läikiv variant. See annab pildile erilise värvisära ega lase tal ajajooksul tuhmuda.Samuti võimaldab see pinna paremat puhastamist.

 

Õige pildi valik:

Et fotokleebis tuleks ilus ja kvaliteetne, peab foto suurus olema soovitavalt 300dpi ja maksimaalse suurusega. Kui te ei soovi, aga oma pead sellega vaevata võtke meiega julgelt ühendust info@sisustuspilt.ee, laadige oma pilt meie FTP-serverisse ning me aitame sind kogu oma nõu ja jõuga. Kui teil aga puudub pilt, saate oma valiku teha meie fotograafide piltide hulgast või kasutada pildipanka www.shutterstock.com ja www.corbis.com

 

Paigaldamine:

Kuna fotokleebis on äärmiselt nõudlik, siis soovitame pöörduda meie spetsialistide poole, et arutada paigaldamist sõltuvalt pinnast. Kuid parima tulemuse saamiseks on vajalik lasta see töö ära teha professionaalidel. Vajadusel mõõdame ja paigaldame.

2022 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214