LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!


Fototapeet

 

Looge oma koju unistuste keskkond, kasutades selleks kvaliteetset ning loodussõbralikku fototapeeti. Lase piltide valikul fantaasial lennata ning ümbritse end oma lemmikpaigaga. Kujundage oma lastetoad värviliseks, kasutades selleks laste lemmik pilte, nii muudate nende keskkonna tuttavaks, turvaliseks ning sõbralikuks.

 

 

Kui te aga soovite jätta oma väikeste mõõtmetega ruumist avaramat mulje, kasutage selleks fotosid, mis tekitavad visuaalselt suurema efekti. Tihtipeale on inimesed välja mõelnud, milline nende tapeet võiks olla, kuid sisustuspoodides ringi käies ei ole siiski leitud seda õiget ja ideaalset valikut. Seega annamegi teile võimaluse seda valikut täiesti ise enda soovi järgi täiendada!

 

Õige pildi valik:

Et fototapeet tuleks ilus ja kvaliteetne, peab foto suurus olema soovitavalt 300dpi ja  maksimaalse suurusega. Kui te ei soovi, aga oma pead sellega vaevata võtke meiega julgelt ühendust info@sisustuspilt.ee, laadige oma pilt meie FTP-serverisse ning me aitame sind kogu oma nõu ja jõuga. Kui teil aga puudub pilt, saate oma valiku teha meie fotograafide piltide hulgast või kasutada pildipanka www.shutterstock.com ja www.corbis.com.

 

 

Fototapeedi omadused:

Kasutame fototapeetide valmistamisel parimat turulolevat trükikvaliteeti. Seega ei ole teil vaja muretseda, et fototapeet teie seinal jääks kehva kvaliteediga.

 

Fototapeet on oma omadustelt tugev ja paks, võimalik puhastada, maksimaalne printimise laius on 130cm ning väga kerge ja mugav paigaldada. Paigaldamisel kasutatakse tavalist tapeedi liimi, mis on mõeldud raskemate vinüültapeetide jaoks.

 

Paigaldamine:

Kui te ei ole kindel oma oskustes fototapeedi paigaldamisel, siis ulatame sulle abikäe paigaldamises ja mõõtmises. Samuti teeme vajalikud eeltööd, et seina pind enne tapeetimist oleks töödeldud ja sile.

 

Juhime Teie tähelepanu faktile, et fototapeet ei ole mõeldud kasutamiseks niisketest ruumides nagu vannitoad ja sauna eesruumid.

 

2022 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214