LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!


 

Materjalid

 

Toodete valmistamisel kasutatakse erinevaid materjale, mille kirjeldus on toodud välja allpool. Esmalt trükitakse sisustuspildid kas fotopaberile või lõuendile, seejärel kinnitatakse soovitud alusmaterjalile.

 

Fotopaberid

 

Sisustuspiltide trükkimiseks kasutatakse kvaliteetseid fotopabereid, mis tagavad nende säilimise pikaks ajaks ning mis toovad eriti hästi esile pildil olevad värvid. Fotopaberitena kasutatakse tavapärasest paksemaid, 170-300g/cm2 paksuseid pabereid, tänu millele saavad värvid tugevama sügavuse ning materjal peab ajale paremini vastu.

 

Lõuendid

 

Alternatiivina fotopaberitele on võimalik kasutada ka lõuendeid. Trükiks kasutatavad lõuendid on kangasarnase tekstuuriga ning seinapilt jääb maalitud muljega. Valikus on nii matt, satiin kui ka läikiv lõuend, mis võimaldab teil saada just soovitud tulemuse!

 

KAPA

 

KAPA on kerge, õhuline, aga samas tugev materjal, millele kinnitades säilib sisustuspildi kuju ning mis võimaldab pildi kinnitamist seinale või selle raamimist. Toodete valmistamisel kasutatakse 5mm kuni 10mm paksuseid KAPA plaate, seda sõltuvalt seinapildi suurusest.

 

Alusraam

 

Kõik lõuendile trükitud tööd kinnitatakse puidust alusraamile, mille valmistamisel on arvestatud selle kvaliteeti ning vastupidavust ajale. Suuremõõduliste tööde tarbeks kasutatakse tavapärasest paksemat alusraami, mis tagab pildi korrektse kuju pikaks ajaks.

 


Kinnitusvahendid

 

Kõigi töödega on kaasas vastavalt pildile sobivad kinnitusvahendid. Kapa plaadile kinnitatud piltidega on kaasas nn. kapa konksud, mis võimaldavad nende mugavat seinale kinnitamist. Lõuendile trükitud ja alusraamile pingutatud piltide tagaküljel on kinnitamiseks vajalik kinnitustross.

 

Raamimine

 

Pakume piltide raamimiseks Nielseni ja mitmete teiste kvaliteetsete tootjate alumiiniumraame. Raame on hetkel võimalik valida "pilt servani" toote puhul. "Pilt üle serva" ja "pilt lõuendil" toodete puhul jätkub pilt ka toote servadel ning neile raamimise võimalust hetkel ei pakuta. Samas on kliendil võimalik pilt pärast selle kättesaamist alati soovi korral ise raamida.

 

Raamivalikus on hetkel hõbedane, must ja valge alumiiniumraam.

 

Hõbedane raam

Hõbedane raam

 

Must raam

Must raam

 

Valge raam

Valge raam

2022 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214