LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!


Fototöötlus


Sisustuspilt.ee saab Teid aidata fotodega, mida esmapilgul pole mõtet välja trükkida, kuna tulemuseks võib olla udune ja pikslitest küllastunud pilt . Meie professionaalne meeskond suudab udusest või väikesest pildist töötluse abil teha  trükikvaliteetse pildi, siirdades juurde piksleid või kasutades erinevaid kihte, filtreid jne. Saatke meile oma pilt ning me vaatame, kuidas seda paremaks muuta!

 

Professionaalne fotode restaureerimine


Kui vaadata vanu fotoalbumeid, võime kahetsusega näha, kuidas ajahammas kolletab meie lemmikfotosid. Justkui oleks kõik kallid ja lähedased inimesed igaveseks ajahõlma haihtunud. Praod, lõhed, värvimuutus ning mõnikord isegi kujundi tuhmus suuremal osal fotost, võib pealtnäha jätta mulje, et enam pole midagi päästa.

Kuid kaasaegne tehnoloogia ja  professionaalne fotode restaureerimine, võib anda vanadele fotodele uue elu!

 

fotode restaureerimine


Reataureerimine – pikk ja vaevarikas protsess, mis hõlmab mitmeid etappe: plekkide eemaldamine,  fotode kontrasti ja tiheduse, üksikosade kui ka tervete fragmentide töötlus fotol.
Me restaureerime mis tahes ajastu fotosid, et saaksite taas nautida armaks saanud nägusid või jäädustatud ideaalmaastikke.

 

fotode restaureerimine

 

Värvi parandus


värvide palandamine

Enne  kaasaegse digitaaltehnoloogia tulekut  oli fotopaberi emulsioon loomset päritolu, sisaldades želatiini, mistõttu aja jooksul 85% värvifotodest  tuhmus. Me suudame need defektid kõrvaldadada, kasutades selleks kaasaegset tehnoloogiat. Ka modernse fotoaparaadiga ülesvõetud fotodel võib olla probleemiks värvi moondus, mis võib olla põhjustatud valest võttest või kaamera matriitside eripärast.

Värvi korrektsioon hõlmab endas kaotatud värvide taastamist kogu pildil või ka osal pildist. Samuti saab korrigeerida  heledust, küllastust, kontrasti ja värvide tasakaalu.


Fotode retušeerimine


retusheeremine See on puuduste kõrvaldamine fotodelt, nagu figuuri, kujundi vaeguse, näo ja naha värvitooni ebaühtluse, silmade punetuse  jne. kõrvaldamine. Eks me kõik taha, et meie pildid oleksid taolised, kui glamuursete ajakirjade kaanepildid...

Töötleme kõiksugu fotosid ning anname endast parima, et restaureeritud pildid kestaksid Teie peres põlvest põlve.


Vajadusel teostame lisaks värviparandustele ka kujundust ja fotomontaaži.

2022 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214