LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!


Kasutustingimused


Käesolevad kasutustingimused reguleerivad veebilehe www.sisustuspilt.ee ja selle alamlehekülgede (edaspidi „Veebileht“) vahendusel pakutavate teenuste kasutamist eraisikust või juriidilisest isikust kasutajate poolt (edaspidi „Kasutaja“). Käesoleva teenuse pakkujaks on Beatus Plus OÜ (edaspidi „Sisustuspilt.ee“).  

 

Kogu Veebilehel sisalduv informatsioon, sealhulgas ka Veebilehe kujundus ja tarkvara kuulub Sisustuspilt.ee-le, kui ei ole sätestatud teisiti. Veebilehel sisalduvate teoste ja muu informatsiooni  reprodutseerimine, levitamine ja muul viisil kolmandatele isikutele üle andmine, ilma Sisustuspilt.ee eelneva kirjaliku loata, on keelatud.

 

Sisustuspilt.ee teenuse kasutamisega kinnitab Kasutaja, et on käesolevate kasutustingimustega tutvunud, neist aru saanud ning aktsepteerib neid täielikult. Tingimustega mittenõustumisel kohustub Kasutaja katkestama koheselt teenuse kasutamise. Kasutajatingimuste rikkumise, kahju tekkimise ja kõigi võimalike Kasutaja tegevusest tulenevate tagajärgede eest vastutab Kasutaja vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

2024 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214