LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!


Kuidas ma saan oma pildi ees tasuda?

Leides pildi meie pildipangast, toimub pildi eest tasumine arve alusel, otse läbi pangalingi või teile saadetud arve alusel. Lisades pildi ostukorvi, sisestades oma andmed ja vajutades nuppu "telli", genereeritakse teile arve. Arve saate tasuda ka otse Swedbanki või SEB pangalingi vahendusel või arve alusel, mis saadetakse teie e-mailile.

 

Millal minu pilti hakatakse tootma?

Pilti hakatakse tootma kohe pärast tellimuse eest tasumist, vastavalt tellimuste esitamise järjekorrale. Pangalingi vahendusel tasutud tellimused lähevad koheselt tootmisesse, arve alusel hiljem tasutud tellimused aga hiljemalt tasumisele järgneval tööpäeval. Igale tellimusele on genereeritud oma unikaalne kood, mille te leiate arvelt. Kui te sisestate selle koodi esilehel all vasakul olevasse lahtrisse "Jälgi oma tellimuse staatust", saate te teada, mis valmimisetapis teie tellimus parasjagu on.

 

Kuidas ma pildi kätte saan?

Pärast pildi valmimist, saadetakse teile pilt kullerfirmaga koju. Enne pildi toomist helistatakse teie poolt antud telefoni numbril ette ning lepitakse kokku täpne kellaaeg, millal teile sobib pilti kätte saada. Et kuller saaks teie pildi teieni toimetada, peab olema teid võimalik teie antud kontakttelefonilt kätte saada.

 

Kas ma saan pildi ka kuhugi kolmandale aadressile saata?

Jah, saate küll. Sellisel juhul kirjutage tellimuse vormistamisel väljale "lisa kommentaar", kuhu ja kelle nimele te soovite pilti saata. Oluline on meile teada aadress, linn/maakond, postiindeks, vastuvõtja telefoninumber ning nimi.

 

Kas ma saan ise oma sisustuspildile järgi tulla?

Jah, saate küll. Meie kontor asub Tallinnas, aadressil Tartu mnt. 80J. Sellisel juhul märkige ostukorvis, et te ei soovi transporti ning seda ei lisata teie arvele. Kui teie pildi "staatus" kodulehel on "valmis", saate oma pildi kätte meie kontorist, Tartu mnt. 80J, Tallinn. Kontor on avatud tööpäevadel, kellaaegdel: 9.00-17.00. Erisoovide puhul palun võtke meiega ühendust tel: 609 12 14 ning lepime kokku, kuidas me üleandmise saame korraldada.

 

Kas Sisustuspilt.ee pildid on niiskuskindlad?

Sisustuspilt.ee piltide valmistamisel on arvestatud nende sobivust vaid sisetingimustesse. Välistingimuste jaoks toodetavatel piltidel kasutatakse teistsuguseid materjale ning teistsugust valmistamise tehnoloogiat.

 

Mis saab pärast arve tasumist?

Pärast arve tasumist tuleb meile kinnitus laekumisest ning seejärel hakatakse teie tellitud pilti tootma. Kodulehe esilehel saate jälgida oma pildi tootmise staatust, sisestades "tellimuse numbri" jälgimise lahtrisse oma tellimuse numbri.

 

Täiendavate küsimuste või erisoovide korral, võtke meiega otse ühendust ning leiame teie soovidele parimad lahendused.

 

2023 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214