LIITU UUDISKIRJAGA
Temaatikad
Fotograafid
Otsing
Jälgi oma tellimuse staatust

fanpage fanpage

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

100% riskivaba ost - anname Sulle tõesti raha tagasi, kui leiate 20 päeva jooksul tootel defekti!

 

 

Sisustuspilt.ee lehelt on võimalik lihtsalt ja mugavalt tellida kõrgkvaliteedilisi suureformaadilisi pilte, fototapeete ja fotoklaase oma kodu või kontori kaunistamiseks.Soovitud foto saate valida meie pildipangast või kasutada mõnda enda olemasolevat fotot. 

Pildipangast valitud foto maksumus kuulub hinna sisse.Meie tootevalik pakub erinevaid võimalusi isikupärase ja omanäolise keskkonnakujundamiseks koju, kontorisse või avalikku ruumi. Kui olete tüdinenud tavapärastest tuhmidest toonidest ning igavatest lahendustest, siis sisustuspilt.ee abil saate oma kodu seinad ning mööbli kujundada just selliste piltidega nagu te ise soovite!

Kõik tooted trükitakse kõrgkvaliteedilistele materjalidele, mis tagavad kompromissitu kvaliteedi ning säilivuse mitmeteks aastateks. 


Sisustuspilt.ee kinkekaart on ideaalne kingitus sõbrale, kallimale või äripartnerile. Meie kinkekaart on e-kaart, mis on mugav ja kiire lahendus kingituseks soetamiseks. Seda on raske kaotada ning see ei jää kasutamata, kuna annab saajale võimaluse valida just enda maitse järgi sobiv pilt, mis jääb kaunistama tema kodu või kontorit aastateks.

E-kinkekaart saadetakse e-postile, mis on suurepärane võimalus õnnitleda eemal viibivat sõpra. Kinkekaardi saab ka välja printida ning edastada õnnesoov isiklikult. Kinkekaarti saab soetada 20, 50 ja 100 euro väärtuses ning sellele saab lisada ka personaalse pöördumise kingisaajale.

Kinkekaardi saate meilt tellida kirjutades e-postile info (ätt) sisustuspilt.ee.

 

Kinkekaart

 

 

 

2024 BEATUS PLUS OÜ. Sisustuspilt.ee-d kasutades nõustud kasutustingimustega. Klienditugi: info [ätt] sisustuspilt.ee, tel. (+372) 6 091 214